Astroterapie

Pomocí horoskopu prozkoumáte vaše životní témata, prohloubíte vaše sebepoznání, objevíte váš potenciál a získáte prostor si uvědomit, co se momentálně děje ve vašem životě.

Váš nativní horoskop popisuje způsob, jakým zpracováváte vaše zkušenosti a jak vnímáte události, okolnosti a důležité postavy ve vašem životě. Je to mapa vašeho procesu individualizace, tedy uvědomění si, kdo skutečně jste, co hledáte ve vztazích a po čem opravdu toužíte.

Při konzultaci se zaměříme na vaše fungování ve vztazích: co pro vás vztah znamená, jakou potřebu si ve vztahu naplňujete, co od vztahu očekáváte, jaké partnery přitahujete, jakým způsobem si nevědomě poškozujete vztahy, jak vaše vztahy vznikají a jak se rozpadávají.

V mojí astroterapeutické práci dynamicky integruji psychologickou astrologii a techniky Gestalt terapie. Vycházím z vašeho subjektivního vnímání a  prožívání reality: budeme zkoumat, jak jednotlivé polohy planet vašeho horoskopu prožíváte ve vašem každodenním životě, jaké potíže to pro vás představuje a jak je zvládáte či nezvládáte.

Z konzultace si odnesete praktické a snadno aplikovatelné postupy, které vám pomůžou zaujmout flexibilnější postoj v problematických situacích vašeho každodenního života. Uvědoměním si vašeho fungování a vašich nepřiměřených reakcí získáte možnost postupně začít reagovat pro vás výhodnějším způsobem a zvýšit tak kvalitu jak vašich vztahů, tak vašeho života celkově.

 

Psychologie, astrologie, terapie... jak to všechno začalo

V roce 2005 jsem se setkala s jedním astrologem, který se stal mým životním partnerem a psychologická astrologie se stala mým každodenním chlebem. Musím říct, že mě můj astrolog od počátku fascinoval svými vhledy jak do mě, tak do mých příbuzných a přátel. Předhazovala jsem mu jeden horoskop za druhým a pokaždé jsem žasla, jak danou osobu dokázal vystihnout. Pustila jsem se do jeho rozsáhlé knihovny (Liz Greene, Stephen Arroyo, Howard Sasportas, Alice O. Howell,…) a řekla jsem si, že potřebuji pořádné základy, abych to vše uchopila a pustila jsem se do studia psychologie.

Ještě během studia psychologie jsem zahájila sebezkušenostní výcvik v Gestalt terapii a o několik let později jsem začala rozvíjet moji terapeutickou praxi. Můj astrolog mezitím opustil svoje civilní zaměstnání a stal se psychologickým astrologem na plný úvazek. Za terapeutických supervizí jeho astrologických klientů jsem znovu žasla, jak se terapie a astrologie doplňují a obohacují.

Začala jsem přemýšlet o tom, jak by se psychologická astrologie mohla stát přínosem pro moji terapeutickou práci a zjistila jsem, že tento způsob práce je pro moje klienty zajímavý v tom, že během poměrně krátké doby zmapují všechny svoje často protichůdné energie a tendence, získají možnost vnímat svoji zdánlivě neřešitelnou situaci z nové perspektivy a získají praktické směrnice jak tyto situace zvládat.

Sebepoznávací astrologický workshop

Každý týden budeme společně zkoumat, jak se v horoskopu odráží naše každodenní (ne)fungování. Workshopy jsou sebezkušenostní, klademe důraz na sdílení prožitků, pocitů a emocí, nesnažíme se interpretovat, racionalizovat, intelektualizovat nebo jiným způsobem manipulovat naši subjektivní realitu. Cílem je vytvořit příjemné a otevřené prostředí, kde každý objevuje a zpracovává svoje témata podle svých možností a schopností. Všichni ve skupině se zavazují k respektování a ochraně soukromí všech přítomných.

Čtyři online workshopy, (90 minut): 800 Kč | 30 € 

Scházíme se obvykle ve čtvrtek od 20:00 do 21:30 přes Zoom. Ve skupině je maximálně 15 až 20 účastnic a účastníků. Chci se přihlásit na workshopy.

Konzultace

Jak se na konzultaci připravit?

Na sestavení horoskopu potřebuji znát vaše místo, čas a hodinu narození (co nejpřesnější). Současně bych od vás ráda dostala krátký text o vašem životě, co prožíváte v současnosti, jaké témata jsou pro vás důležité a z jakého důvodu si přejete astroterapeutickou konzultaci. Text není povinný, slouží k efektivnějšímu využití času během konzultace.

Během konzultace k vám přistupuji jako k expertovi na váš vlastní život, za který nesete plnou zodpovědnost. Znamená to, že nehádám vaši osobnost, nepředpovídám vaši budoucnost, neřeším za vás vaše problémy, nedělám za vás vaše rozhodnutí a nezkoumám horoskopy nepřítomných osob.

 

Cena a podmínky

Online astroterapeutická konzultace (90 minut): 1.900 Kč | 80 €

Po obdržení vaší platby přes PayPal vám nabídnu možné termíny, obvykle během následujícího měsíce. Konzultace realizuji přes Zoom a pracuji na základě nativního horoskopu, tranzitů a (v případě zájmu) slunečního návratu. Chci se objednat na konzultaci.