Emoce

Emoce jsou barvami duše; jsou velkolepé a neuvěřitelné. Když je necítíš, svět se stává mdlým a bezbarvým.

William Paul Young

Trápíte se samotou, smutkem, depresí, nízkým sebevědomím, negativním vnímáním vašeho těla, sociální izolací, nebo některou jinou potíží, se kterou se ženy v současnosti potýkají? Jsem tady, abych vám ukázala, že je možné z těchto nepříjemných emocí najít cestu ven.

K ženám se dostává spousta protichůdných zdělení o tom, jak mají žít uspokojivý a naplněný život. Co bychom měly dělat, co bychom si měly myslet, jak bychom měly vypadat, jak bychom se měly chovat a kým bychom měly být. Vyhovět všem těmto zdělením je nemožný úkol a přesto se o to denně pokoušíme. Nepřetržitý hluk zvenčí nám navíc ztěžuje naslouchání našeho vnitřního hlasu a intuice. Proto má tolik žen potíže se sebejistotou a s vědomím vlastní hodnoty, což může vést k vážnějším problémům.

Moje terapie je zaměřená na zplnomocnění žen, aby objevily svoji krásu a našly svoji schopnost jednat se sebedůvěrou. Z této pozice budou schopné najít rovnováhu v pečování o sebe a o ostatní. Současně se naučí přijmout samy sebe, nebát se být takové, jaké jsou a vyzařovat sebedůvěru a jistotu ve vztazích s ostatními.

Hluk zvenčí se bude postupně oslabovat až zmizí úplně. Postupně si uvědomíte, že už vám nezáleží na tom, co si o vás myslí ostatní, protože jste získala stabilní pocit vašeho já a svobodu si plně užívat vaši znovu objevenou ženskou sílu.

Kontaktujte mě a dohodněte si se mnou první konzultaci přes Skype nebo osobně v mojí konzultaci v blízkosti městečka Altea ve Španělsku.